Truva Peel

TRUVA PEELİNG

4 Mevsim uygulanabilen organik içeriğe sahip Dünyada ilk olan Kore ürünü Truva Peel cilt yenileme Protokolü şimdi Piera Güzellik Salonunda

Truva Peel, bazal tabakaya kadar cildinizi onarır ve yeniler hem de hiç bir iğne ve kimyasal olmadan! İşlemden sonra gündelik hayatınıza devam edebilir ve 30 günlük değişimde kendinize yeniden aşık olabilirsiniz.

Sıkı ve sağlıklı bir cilt ile sonuçlanan hücreleri yenileyen organik bir yenileme programı olarak cildi içeriden iyileştirir.Truvapeel, kırışıklıklar, akne, hiper pigmentasyon ve kronik kızarıklık gibi çoklu cilt problemlerini giderir.

Organik Kalsiyum Kristali, doğal mercandan elde edilir ve gözenekli mikroskobik bir bitkisel iğnenin tek tip boyut ve şeklini oluşturur. Toz, cildin yenilenmesine ve yeniden yüzeye çıkmasına yardımcı olacak şekilde metabolizmasını uyarmak için cilde nüfuz eder.

Cilt tarafından emilen organik bir kalsiyum kristali olan Truvapeel tozunun, gözenek boyutunun 1/5’i kadar mikroskobik boyutta cilt tarafından emilmesi ve doğrudan cilt yenilenmesini sağlar.

Truva Peel tozu safsızlık içermez ve kristal boyutu ve yoğunluğu 7 işlemle eşit olarak işlendiğinden %99,99 gibi yüksek bir saflığa sahiptir.

Ayrıca sertliği güçlüdür, çevredeki cilt hücrelerine zarar vermez, doğru yere nüfuz eder ve 48 saat içinde biyolojik olarak parçalanır, bu nedenle cilt için güvenlidir

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder