Yosun Peeling

Algae Peeling Yosunla gelen güzellik

Cilt yüzeyinde bulunan leke, akne, çukur ya da gözenek gibi problemleri ortadan kaldırmakla beraber cilt altında bulunan akneye ya da lekeye sebep olan etkenleri de baskılamaktadır

Yosun Peeling, yosun bitkileri ve perflorokarbon bazlı doğal bileşenlerin kombinasyonu ile en yaygın cilt sorunları olan; akne, lekeli ve yağlı cilt, kırışıklıklar/sarkma cilt,kuru cilt, pigment lekeleri ve rosacea, yara izleri ve büyümüş gözenekler için piyasadaki en gelişmiş ve etkili tedavi olarak kabul edilir. En hassas ciltler için bile uygundur.

12 deniz yosunundan oluşan Algae Peeling “Yosun Peeling” hafif dokunuşlarla yapılan masajla cilt altına itilir ve ürün 3,5 MM cilt altına inerek 72 SAAT çalışarak mucizevi etkisini gösterir. Cildin PH DENGESİNİ, asidik bir ürün içermediği için, bozmadan yapılandırarak yeni hücre oluşumuna yardımcı olur.

Yosun otları ve perflorokarbon bazlı doğal bileşenlerin kombinasyonu, en yaygın cilt sorunları için piyasadaki en gelişmiş ve etkili tedavi olarak kabul edilir; akne, lekeli ve yağlı cilt, kırışıklıklar/sarkma cilt, kuru cilt, pigmentasyon ve yaşlılık lekeleri, kuperoz ve rozasea, yara izleri ve genişlemiş gözenekler. En hassas ciltler için bile uygundur.

 

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder