Pasif Jimnastik

Elektroterapi (Pasif Jimnastik)

Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında, çalışamayan kaslarımız da bulunuyor. Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor.

Elektroterapi (Pasif Jimnastik)

 

Vücudun sıkılaşmasına yardımcı olduğu gibi aynı zamanda kan dolaşımının da hızlanmasına yardımcı olur.Böylece selülit tedavisi ve kireçlenmelere karşı etkili bir yöntemdir.Eklem ve bağ dokusunu destekleyen Pasif Jimnastik yapılması vücutta kas kütlesini arttırırken kilo artışına neden olmaz.

Pasif jimnastik bir çeşit bölgesel zayıflama tedavisidir. İsmi sizi yanıltmasın, jimnastik hareketleri yaparak zayıflamayı sağlamaz. Pasif jimnastik, bölgesel zayıflama tedavisinde kullanılan aletin adıdır. Pasif jimnastik aletinde 9 adet farklı program bulunmaktadır. Her bölge için farklı programlar tercih edilir ve bu yüzden de pasif jimnastik ile bölgesel zayıflama tedavisine başlanılmadan önce kişinin yağ oranına vücut yapısına bakılır. Pasif jimnastik sadece bölgesel zayıflama için kullanılan bir teknik değildir, aynı zaman vücut şekillendirme ve selülit tedavisinde de kullanılmaktadır. Pasif jimnastik, kişinin kaslarına düşük voltajlı elektrik akımı vererek çalışmalarını sağlar. Böylece çalışan kaslar enerji harcar ve birikmiş yağlar eritilir. Eriyen yağlar en kısa zaman içinde vücuttan atılır ve zayıflama sağlanır. Her tedavide olduğu gibi pasif jimnastikte de bol su içilmesi önerilir. Seans sonralarında içilen su, parçalanmış yağların vücuttan daha hızlı atılmalarını sağlar. Pasif jimnastiğin kullanım alanları arasında bölgesel zayıflama başta gelse bile, selülit tedavisi, kasları çalıştırma, vücut ağrılarının giderilmesi ve göğüs dikleştirme gibi tedaviler de bulunur.


Pasif jimnastik Kilo verimi ile boşalan yağ hücrelerinin sıkılaştırılması ve toparlanması için uygulanır. Vücutta bayanların daha çok problemini çektiği bel, karın, basen, sırt ve üst kol olmak üzere beş ayrı bölgesini çalıştırmaktadır.

Kaslara bağlanan ped ve bandajlarla kasları harekete geçirerek kasın etrafındaki yağların yakılmasını sağlar. Böylece sorunlu bölgeye direkt uygulama yaparak kişinin sorunun giderilmesinde vaz geçilmez ve senelerin deneyimiyle kanıtlanmış kesin veya en etkili yöntemlerdendir.

Pasif jimnastik vücuda egzersiz yapılıyor gibi etki verirken enerji harcattığı için dolayısıyla metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur. Aynı zamanda vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ dokularını uyarır ve yağların vücuttan atımına yardımcı olur.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder