Bacak Basen İnceltme

Ameliyatsız Bacak Basen İnceltme

Bölgesel Zayıflama - Vücut Şekillendirme

Kol ve bacaklardaki fazlalıklar ve yağlanmalar çok sayıda kişide görülen bir problemdir. Bu problemin pek çok bileşeni olabilir. Mesela bazen bölgesel yağlanma sorunundan dolayı kollar ya da bacaklar kalındır ve kişiyi rahatsız eder. Bazen de kol ve bacaklarda çeşitli hastalık ya da kazalardan dolayı çöküntü oluşabilir ki bu da özellikler giyinirken herkesi rahatsız eder. Çok kilolu olup bunları vermeye başaran kişilerin ise kol ve bacaklarındaki deri ve yağ fazlalığı kolay kolay spor yaparak geçmez. Spor yapsa bile bunlardan kurtulamayan kişiler kol ve bacak germe uygulamasını tercih edebilirler.

Radyo Frekans

Radyo frekans uygulaması ile hiçbir kesi, cerrahi müdahale olmadan radyo dalgaları ile bölgedeki su molekülleri ve iyonlar harekete geçirilir. Bu hareket bir enerji ortaya çıkarır ve çıkan enerji bölgeyi ısıtır. Buna bağlı olarak da yağ yakımı gerçekleşir.

Radyo frekans uygulamasının diğer önemli özelliği bölgesel incelme sağlarken aynı zamanda vücudun sıkılaşmasını ve toparlanmasını da sağlayabilmektedir. Yeni kolajen üretimi yapıp hücrelerin de kendisini yenilemesine yardımcı olabilmektedir.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder