Göbek Eritme

Ameliyatsız Göbek Eritme

Bölgesel Zayıflama - Vücut Şekillendirme

Bölgesel kilo, vücudun herhangi bir bölgesindeki yağ oranının artmasıdır. Üst vücut, karın, basen, bacak ve sırt gibi bölgelerde görülen bu yağlanma problemleri yağ hücresi yoğunluğunun farklı olmasından dolayı diyet ve egzersiz programlarına başarılı yanıt vermemektedir. Metabolizma, hormonal düzensizlikler, genetik faktörler, vitamin dengesizlikleri, beslenme bozuklukları ve psikolojik etkenlerin neden olduğu bu bölgesel kilo problemlerinde en yaygın görülen yağlanma bölgesi ise göbektir.

Yağlar vücutta önemli bir depo ve kaynaktır. Enerji deposu olarak kullanılan bu yağlar vücudu saran bir yağ dokusu yani adipoz doku olarak adlandırılmaktadır. Kadınlarda %27 erkeklerde ise %20 oranlarında olan bu yağlar yağ hücrelerinden oluşmakta ve vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklardadır. Beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, psikolojik etmenler, hormonal ve vitamin düzensizlikleri gibi çok çeşitli faktör sonucunda ise yağ hücrelerinin yoğunlukları artarak vücudun farklı bölgelerinde kalınlaşmakta ve geniş depo yastıklarını oluşturmaktadır.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder