Ameliyatsız Kol İnceltme

Sadece 30 dakikada Sıkı Kollar

Ameliyatsız kol germe uygulamalarıyla kol sıkılaştırma ya da kol inceltmek, vücutta oluşan sarkmalara karşı en hızlı tedaviler arasında görülür.

En sık rastlanan şekli çene altında yağ birikimi olup gıdı (double chin) olarak adlandırılır. Yağ birikiminin en önemli sebebi genetik yatkınlık olup ayrıca diet, yaşlanma ve bunların kombinasyonları sonucu oluşur.
Yağlar vücutta önemli bir depo ve kaynaktır. Enerji deposu olarak kullanılan bu yağlar vücudu saran bir yağ dokusu yani adipoz doku olarak adlandırılmaktadır. Kadınlarda %27 erkeklerde ise %20 oranlarında olan bu yağlar yağ hücrelerinden oluşmakta ve vücudun farklı bölgelerinde farklı yoğunluklardadır. Beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, psikolojik etmenler, hormonal ve vitamin düzensizlikleri gibi çok çeşitli faktör sonucunda ise yağ hücrelerinin yoğunlukları artarak vücudun farklı bölgelerinde kalınlaşmakta ve geniş depo yastıklarını oluşturmaktadır.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder