Rejuvi İnci Tozu Bakımı

Cilt Tonunda Gözle Görülür Aydınlanma

İnci Tozu Bakımı ; Yaz- Kış Mevsim fark etmeksizin yapılan İnci Leke Bakımı, adını gerçek incilerin öğütülmesiyle oluşan tozdan almaktadır. İşlem Sonrasında Bile Cildinizin Nefes Aldığını ,”Ne Yapsam Geçmedi “ Dediğiniz Lekelerinizin Açıldığını ve Cildinizin Parladığını Göreceksiniz.

Geniş gözenek ve lekelerin en hızlı yok edicisi İnciTozu Bakımı. İçeriğindeki glikolik ve salisilik asit içerikli ürünleriyle cildin renk tonu eşitsizliğini gidererek %52.5 oranında İnci Tozu ile en hızlı cilt aydınlatma işlemidir. C vitamini ve kojik asit ile gözenek sıkıştırarak kırışıklık giderir. Yaz-Kış yapılabilir. Ortalama 3 seans öneriyoruz.

İnci tozunun faydaları nelerdir?

Kısaca anlatmak gerekirse, İnci tozu içeriğindeki minerallerle cildi yeniler, canlandırır, parlatır, cilt tonunu eşitler, ciltteki lekeleri giderir, kırışıklıkları hafifletir. Cihaz Kullanılmadan Uygulanan İşlemlerle Günlük Hayatınıza Devam Edebileceğiniz İnci Bakımına Hayran Kalacaksınız! Acısız, Ağrısız, Enjeksiyonsuz Leke Bakımı, Sonuç Garantilidir.

İnci tozunun faydaları nelerdir?

Kısaca anlatmak gerekirse, İnci tozu içeriğindeki minerallerle cildi yeniler, canlandırır, parlatır, cilt tonunu eşitler, ciltteki lekeleri giderir, kırışıklıkları hafifletir. Cihaz Kullanılmadan Uygulanan İşlemlerle Günlük Hayatınıza Devam Edebileceğiniz İnci Bakımına Hayran Kalacaksınız! Acısız, Ağrısız, Enjeksiyonsuz Leke Bakımı.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder