Erkek Cilt Bakımı

Erkekler İçin Cilt Bakım

Erkekler De Cilt Bakımı İster!

Cilt bakımı dendiğinde genellikle ilk olarak akla kadınlar gelir. Ancak günümüzün modern şehir hayatında bakımlı olmak, her daim genç ve canlı bir cilde sahip olmak sadece kadınların değil, erkeklerin de hayali haline gelmiş durumdadır. Zira cilt bakımı yapmak, yaptırmak demek, sağlıklı bir cilde sahip olmak demektir ve herkes bunu hak eder. İşte bunun için erkeklere özel cilt bakımı önerilerimiz var.

Erkek Cildi kadınlarınkine oranla yüzde 25 daha kalın bir yapıya sahiptir. Androjen hormonuna bağlı olarak gelişen fark,cildindeki yağ üretiminin kadınlara göre daha fazla olmasını sağlayarak cildin kuruma tehlikesini azaltıyor. Cilt bakımına daha az ihtiyaç olduğunu göstermediği gibi daha özel bir cilt bakımını gerekli kılıyor.

Kullanılan ürün ve işlemlerin tamamının kişiye özel ve uygulanması ile yüzeysel bakımların ötesinde derinlemesine bakım ile, 15 güne kadar kalıcı parlaklık kazanmakta ayrıca iki tona kadar cildiniz açılabilmektedir.

Bununla birlikte işlemlerde kullanılan ürünler A Plus kalite ve Avrupa’da tercih edilen markalardır.

Ciltte oluşan;

• Siyah noktalar, tıkalı ve genişlemiş gözenekler

• Akne(sivilce)

• Güneş hasarı

• Nemsiz, kuru cilde nem kazandırmak  Ölü hücre yağ bezesi

• İnce çizgilerin görünümünü onarır

• Renk düzensizlikleri Gibi mevcut durumunuz ve problemleriniz tespit edildikten sonra planlanır.

Buna ek olarak kişiye özgü çözümlerle mevcut problemleri gidermede en etkili olacak solüsyonlar ve işlemler seçilir.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder