Erkek Lazer Epilasyon

Lazer Epilasyon

Erkek epilasyon da tüm vücut göğüs, sırt, boyun, bacak, genital bölge epilasyon yapılmaktadır.

Bayanlara oranla daha koyu ve sert kıl yapısına sahip olan erkeklerde lazer epilasyon artık çok daha acısız ve konforlu.

İstenmeyen tüyler yalnızca kadınların değil erkeklerin de yaşam konforunu ve özgüvenini olumsuz yönde etkiliyor. Bu nedenle günümüzde sadece kadınlar değil pek çok erkek de lazer epilasyon çözümlerinden yararlanarak hayatına sağlık, konfor ve estetik katıyor.

Kendisine bakan ve kıllarının fazla olduğunu düşünen erkekler, daha estetik bir görünüme kavuşmak üzere lazer epilasyon yaptırmakta ve rahatsız edici olduğunu düşündükleri kıllarını epilasyon işlemiyle temizletmektedir. Güzel görünmek erkeklerin de hakkıdır. Kıllarından kurtulmak isteyenlerin yanı sıra kıl batıkları olanlar da erkek lazer epilasyon uygulaması almaktadır.

Lazer İşlemleri Ağrılı mıdır?

Lazer uygulamaları, yaygınlaşmadan önce lazer cihazlarının teknolojilerinin geri olmasından dolayı uygulamayı alan kişiler belli bir ölçüde ağrı yaşıyordu. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte lazer epilasyon işlemi artık ağrıya ve yanmaya neden olmamaktadır. Bunda cihazların soğutma teknolojilerinin gelişmesinin büyük payı vardır. göğüs, sırt, omuz karın, yüz, kulak, kaş ve boyun bölgelerine yaptıracağınız lazer epilasyon esnasında konfor ve rahatlığı bir arada yaşayacaksınız.

Erkek Lazer Epilasyon Seans Araları Ne kadardır?

Erkek lazer epilasyon da vücut bölgelerinde seans aralıkları başlangıçta 6 – 8 hafta, yüz bölgesinde 4 – 5 haftadır. İlerleyen seanslarda seans araları giderek açılır.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder