GREEN PEEL® Energy

Peeling etkisi olmadan canlılık ve rejenerasyon

GREEN PEEL® Energy

Peeling etkisi olmadan canlılık ve rejenerasyon

Doğal bitkilerle yapılan bu uygulama belirgin bir şekilde cilde enerji sağlar. Kan dolaşımını ve metabolizmasını uyarır; bu sayede herhangi bir peeling etkisi olmaksızın cilt dokusunun doğal iyileşmesine yol açar.

GREEN PEEL® Energy, cilde hücrelerin yenilenmesi için ihtiyaç duyduğu doğal enerjiyi sağlar. Yaş ile ilişkili cilt görünümünün yanı sıra kirlilik, yara izi ve pigment rahatsızlıklarının azaltılmasına yardımcı olur. Uygulama, cildin görünümünü gözle görünür şekilde iyileştirir ve cilt yüzeyini daha pürüzsüz hale getirir. İdeal olarak yılda birkaç kez tekrarlanmaktadır.

Green Peel Energy

Energy, peeling etkisi olmadan yenilenme ve canlandırma özelliği taşır. Erken yaşlanmış ciltlerde, leke tedavisinde, dolu ve mat ciltlerde, soluk ciltlerde, yara izi ve pigmentasyon tedavisinde kullanılır.

Hücre yenilenmesi için cildin ihtiyaç duyduğu doğal enerjiyi sağlar. Cilt görünümünü gözle görülür şekilde iyileştirir ve dinamikleştirir.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder