Kalıcı Makyaj Eyeliner

Eyeliner - Dipliner

Kalıcı Makyaj Eyeliner Uygulaması Hakkında Merak Ettiğiniz Her Şey!

Kalıcı Eyeliner Uygulaması

Eyeliner uygulaması; günlük yaşamamızı kolaylaştıran kalıcı eyeliner uygulaması biz hanımların vazgeçilmezi olmuştur. Hanımlar tarafından estetik şekilde sürülemeyen, kuyrukları eşitlenemeyen eyeliner, son yıllarda kalıcı eyeliner uygulamasının tercih edilmesinin önemli sebeplerinden biri olmuştur. İsmi her ne kadar kalıcı olsada kalıcılığı belirli bir süredir.

Doğru uygulama yapıldığında günlük yaşantımızı ve işimizi kolaylaştırır. Göz kapağı kirpiklerimizin hemen üstüne yapılan bu uygulama kişinin göz şekline göre ince, kalın, kuyruklu ve kuyruksuz olarak değişebilir.

Göz kapağın üst kısmına yapılan kalıcı eyeliner adından anlaşılacağı üzere bir kalıcı makyja uygulamasıdır. Kişinin tercihine göre ince, kalın, uzun kuyruklu yada kısa kuyruklu olarak yapılabilen kalıcı eyeliner uygulaması, her gün eyeliner çekme zahmetinden sizi kurtarıyor. Aynı zamanda kişiye oldukça pratiklik sağlayan kalıcı eyeliner uygulaması ile uzun bir süre makyaj malzemesi almaya da ara vermek mümkün oluyor.

Eyeliner Her Yüze Yakışır mı?

Bunun cevabı elbette hayır. Her göz yapısına eyeliner uygulaması yapılmamalıdır. Eyeliner uygulamasında dikkat edilmesi gereken husulardan birtanesi kişinin göz yapısına uygunluğudur. Kişinin yaşı, yüz şekli, mimikleri de dikkate alınmalıdır. Özellikle düşük göz kapağı olan kişilerde kalın eyeliner yerine dipliner tercih edilmelidir

Eyeliner ve Dipliner Arasındaki Fark

Eyeliner göz kapağının üstüne yapılan, inceliği / kalınlığı gözün yapısına göre değişen kalıcı pigmentasyon işlemidir. Dipliner ise kirpik diplerine uygulanılan; amacı bakışlarınızı netleştirmek ve kirpikleri daha sık göstermek için yapılan bu uygulama son yıllarda hanımlar ve beyler tarafından oldukça fazla tercih edilen bir kalıcı pigmentasyon işlemi olmuştur.

Uygulama süresi ; 60 dk
Tasarım ; Uygulamaya başlamadan önce ön cizim yapılır ve bu sayede çizilen tasarımı görerek onayınız alınır .

Acı ; Yok anestezi krem sayesinde hissedilmez.

Kalıcılık süresi ; 12 ay – 24 aydır.

Kimler tercih etmeli  ; Özellikle göz kapağı düşük olan kişiler, kirpikleri daha yoğun göstermek isteyenler, hergün göz makyajı yapanlar, makyaj çok seven ama yoğun iş hayatı olanlar, aslında yaptırmak isteyen herkez bu avantajdan faydalana bilir.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder