Kaş Pudralama

Kusursuz Kaşlar | Kalıcı Kaş Makyajı

Kaşların daha gür görünmesini sağlayan ve flu bir görüntüyle dolgunluk veren kaş pudralama işlemi, 2 yıl kalıcılığa sahiptir.

Pudralama Tekniği Kaş Kişinin Yüz Yapısının Altın Oran Ölçümü Alınarak Saç Ten Ve Kıl Yapısı Baz Alınarak Seçilen Pigment İle Beraber İşleme Başlanır Sanki Kaş Farı Sürülmüşçesine Kadifemsi Çok Doğal Bir Kaş Oluşur.

Pudralama tekniği kaş kontürü, kıl tekniği kalıcı kaş makyajına göre biraz daha uzun süreli kullanılan bir tekniktir.

Kıl tekniğine göre daha yoğun bir görüntüsü vardır. Özellikle kaşlarını sürekli far ile dolduran kişilere öncelikle bu tekniği tavsiye ederiz. çünkü kıl tekniği kalıcı kaş makyajğnda aralarda yine boşuklar olacağı için ve kişi uzun süredir daha dolgun kaşlara alışık olduğundan bu teknik daha çok hoşuna gidecektir.

Pudralama tekniği uygulamasına başlamadan önce kişinin yüz ve göz şekline göre kaş tasarımı yapılır. Tasarım işleminden sonra cilt tipi ve kullanılacak boya rengi belirlenir. Boya rengi, kişinin kaş rengiyle aynı tonda tercih edilir. Kaş ve göz çevresi temizlenip anestezi kremi sürüldükten sonra uygulamaya geçilmektedir. Uygulama, pudralama kaş tekniğine özel boya ve iğneler kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Kullanılan steril iğneler, uygulanan kişiye özel kullanılmaktadır. Sık iğneleme olarak adlandırılan yöntemle PhiBrows pigmentleri, çok derine inmeden derinin üst tabakasına işlenmektedir. İşlem ortalama 1-2 saat sürmektedir. İşlem sırasında kişi acı hissetmez.

    Uygulamalarımız ve paket fiyatları hakkında detaylı olarak bilgilendirilmek için formu doldurun, sizinle iletişime geçelim.

    Adınız Soyadınız:

    Telefon:

    × Mesaj Gönder